-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою території від буд. № 10 А до буд. № 16 В на вул. Миколайчука в м. Івано-Франківську (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Оголошено тендер
3 599 944.00
UAH
Номер:
902c64558f1c406c87304c58c1e17e46
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-011295-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43905443
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43905443
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 599 944.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з благоустрою території від буд. № 10 А до буд. № 16 В на вул. Миколайчука в м. Івано-Франківську (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Примітки:
Департамент благоустрою Івано-Франківської міської ради, код ЄДРПОУ 43905443, місцезнаходження: вул. Незалежності, 7, м. Івано-Франківськ, індекс 76018,
категорія Замовника: юридична особа, орган місцевого самоврядування.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.09.2026 14:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описбюджет Івано-Франківської міської територіальної громади;
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума3 599 944.00 UAH