-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій Вальдорфська гімназії Криворізької міської ради, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 89-Б, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50086
Оголошено тендер
2 332 532.00
UAH
Номер:
712d46d97b97452fb2861a14b8689560
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-011289-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37665263
-
Адреса:
50101, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пр.Металургів, будинок 36Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37665263
-
Контактна особа:
Локтіонова Олена +380684859919 irmzakupka@gmail.com
-
Адреса:
50101, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пр.Металургів, будинок 36Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 332 532.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій Вальдорфська гімназії Криворізької міської ради, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 89-Б, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50086
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
04.09.2026 14:21
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій Вальдорфська гімназії Криворізької міської ради, за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 89-Б, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50086
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписГрантові кошти - 30 відсотків від очікуваної вартості
Сума699 759.60 UAH
ДжерелоКредити та позики міжнародних валютно-кредитних організацій
ОписКредитні кошти - 70 відсотків від очікуваної вартості
Сума1 632 772.40 UAH