• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Журнали та книги для Горбівської мистецької школи Острицької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області (Журнали індивідуальних та групових уроків, книга протоколів педагогічних рад та засідань відділу, класний журнал для художнього відділу)

Оголошено тендер

1 473.60 UAH
Номер: 59790a24fa7a4909b3d113330655578d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-011268-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 1 473.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Журнали та книги для Горбівської мистецької школи Острицької сільської ради Чернівецького району Чернівецької області (Журнали індивідуальних та групових уроків, книга протоколів педагогічних рад та засідань відділу, класний журнал для художнього відділу)
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пункту 11 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 04.09.2026 14:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяОстрицька
Сума1 473.60 UAH