-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стільці для навчального процесу. Код ДК: 39110000-6 — «Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них»
Оголошено тендер
264 000.00
UAH
Номер:
a14784ff081f4c5aad8ca2227794a936
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-011191-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Волинський національний університет імені Лесі Українки
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125102
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, просп. Волі, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Волинський національний університет імені Лесі Українки
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125102
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, просп. Волі, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
264 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стільці для навчального процесу. Код ДК: 39110000-6 — «Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
04.09.2026 14:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума264 000.00 UAH