• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії, за адресою: вул. Василя Стуса, 62, в м. Краматорськ, Донецької області». (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)

Оголошено тендер

399 636.00 UAH
Номер: b209597dabeb40d980ddd6bd850cd13d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-010949-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 399 636.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії, за адресою: вул. Василя Стуса, 62, в м. Краматорськ, Донецької області». (ДК 021:2015: 45260000-7 — Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.09.2026 14:12

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Поточний ремонт житлового будинку, пошкодженого внаслідок збройної агресії, за адресою: вул. Василя Стуса, 62, в м. Краматорськ, Донецької області»
Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6000 - Житлово-комунальне господарство
Адміністративно-територіальна класифікаціяКраматорська
Сума399 636.00 UAH