• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькому ліцеї № 129 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Гімназична, 39, (корпус №1) м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50048

Оголошено тендер

2 601 851.00 UAH
Номер: 0ddf4bd05bf94bee88530e22f7c27709
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-010557-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" Криворізької міської ради
Замовник: Комунальне підприємство "Інститут розвитку міста Кривого Рогу" Криворізької міської ради
Очікувана вартість: 2 601 851.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькому ліцеї № 129 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Гімназична, 39, (корпус №1) м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50048
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 04.09.2026 13:59

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькому ліцеї № 129 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Гімназична, 39, (корпус №1) м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50048
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 робота
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписГрантові кошти - 30 відсотків від очікуваної вартості
Сума780 555.30 UAH
ДжерелоКредити та позики міжнародних валютно-кредитних організацій
ОписКредитні кошти - 70 відсотків від очікуваної вартості
Сума1 821 295.70 UAH