-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з надання прав та обов`язків утримувача вагонів та про включення вагонів до системи управління технічним обслуговуванням (MMS) суб`єктом, відповідальним за технічне обслуговування (ECM)
Оголошено тендер
1 464 216.80
UAH
Номер:
a21a327ec6f9441a81d1b9e50a0fad0a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-010307-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія "Центр транспортної логістики" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123465
-
Адреса:
03038, Україна, Київська область, Київ, вул. Федорова, буд. 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Філія "Центр транспортної логістики" акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40123465
-
Адреса:
03038, Україна, Київська область, Київ, вул. Федорова, буд. 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 464 216.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з надання прав та обов`язків утримувача вагонів та про включення вагонів до системи управління технічним обслуговуванням (MMS) суб`єктом, відповідальним за технічне обслуговування (ECM)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування:
04.09.2026 13:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з технічного огляду та випробовувань
Кількість
155 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 464 216.80 UAH