• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Навчально-дидактичне та ігрове обладнання

Оголошено тендер

139 015.10 UAH
Номер: c255e1d4ed1648bd9bdaf844087c1b27
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-009048-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 139 015.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Навчально-дидактичне та ігрове обладнання
Примітки: Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 37520000-9 Іграшки
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 04.09.2026 13:05

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Конструктор (Чарівна прозоро коробка)
Код ДК 021:2015: 37524100-8 Навчальні ігри
Кількість 7 набір
Період постачання (не задано)
Конструктор (Щасливий творчий набір)
Код ДК 021:2015: 37524100-8 Навчальні ігри
Кількість 20 набір
Період постачання (не задано)
Дитячий мікроскоп
Код ДК 021:2015: 37524100-8 Навчальні ігри
Кількість 24 штука
Період постачання (не задано)
Мозаїка дерев'яна
Код ДК 021:2015: 37524100-8 Навчальні ігри
Кількість 9 набір
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСпеціальний фонд
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума139 015.10 UAH