• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Спеціалізована хімічна продукція (24951310-1 – Протиожеледні реагенти)

Оголошено тендер

15 894.84 UAH
Номер: 8844ef482ac54484ad60e936c15fdf6c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-010103-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Національний університет оборони України
Замовник: Національний університет оборони України
Очікувана вартість: 15 894.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Спеціалізована хімічна продукція (24951310-1 – Протиожеледні реагенти)
Примітки: закупівля проводиться згідно пункту 11 Постанови Кабінету міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі” на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (зі змінами та доповненнями). Додаткова, незапланована закупівля за рахунок вивільнених коштів, після проведених відкритих торгів з особливостями (UA-2026-07-17-008299-a та UA-2026-04-08-014166-a).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 04.09.2026 13:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101150 - Розвиток, закупівля, модернізація та ремонт озброєння, військової техніки, засобів та обладнання
Сума15 894.84 UAH