• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запасні частини до двигунів в асортименті

Оголошено тендер

140 184.00 UAH
Номер: 670588f891d3466a85d27d1d32e1a5ad
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-009989-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 140 184.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запасні частини до двигунів в асортименті
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. (у.о. Дроботенко К.А.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини
Дата опублікування: 04.09.2026 13:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума140 184.00 UAH