-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Білоцерківське надлісництво, в тому числі: Лот 1 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 2 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 3 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 4 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 5 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 6 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 7 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 8 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини
Оголошено тендер
19 252 800.00
UAH
Номер:
dfd946711ea347d2bb868bc98b9359bf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-008481-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
19 252 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини Білоцерківське надлісництво, в тому числі: Лот 1 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 2 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 3 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 4 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 5 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 6 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 7 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини; Лот 8 - Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення, перевезення та розвантаження деревини
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Дата опублікування:
04.09.2026 12:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума19 252 800.00 UAH