-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до транспортних засобів: Skoda Octavia Classic, CKC-RDS-02РП на шасі Renault Duster, DACIA Duster, Volkswagen CADDY
Оголошено тендер
18 727.00
UAH
Номер:
842ac0546eff4fefa0973ca669763948
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-008248-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
18 727.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запасні частини до транспортних засобів: Skoda Octavia Classic, CKC-RDS-02РП на шасі Renault Duster, DACIA Duster, Volkswagen CADDY
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 12:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Подушка двигуна нижня (1J0199851AA)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.11.2026
Передній підкрильник лівий (1U0809961C)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.11.2026
Передній підкрильник правий (1U0809962D)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.11.2026
Механізм склопідйомника передній лівий
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.11.2026
Механізм склопідйомника передній правий
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.11.2026
Механізм склопідйомника задній лівий
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.11.2026
Механізм склопідйомника задній правий
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.11.2026
Щітки склоочисника (288902078R)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 20.11.2026
Гофра глушника (ASAM 60095)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.11.2026
Передній правий підкрилок (14805002)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.11.2026
Подушка двигуна нижня (1K0199867Q)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.11.2026
Подушка двигуна верхня (1K0199868Q)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 20.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВ – 1002030 (ЗФ)
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума18 727.00 UAH