-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Електророзподільні кабелі
Оголошено тендер
322 116.73
UAH
Номер:
3fb934d12a2f4efbaca2ce7ce906fe96
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-007573-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Херсонська міська військова адміністрація Херсонського району Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44732846
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, місто Херсон, пр. Незалежності, будинок, 37
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Херсонська міська військова адміністрація Херсонського району Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44732846
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, місто Херсон, пр. Незалежності, будинок, 37
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
322 116.73 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електророзподільні кабелі
Примітки:
Протокол від 31.08.2026. Закупівля здійснюється шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів, відповідно до підпункту 2 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31320000-5 Електророзподільні кабелі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 12:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8110 - Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха
Адміністративно-територіальна класифікаціяХерсон
Сума322 116.73 UAH