-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профнастил 0,45мм 2*1,2м RALL6005 мат. Труба профільна 40*40*6000 Труба профільна 40*20*6000
Оголошено тендер
678 600.00
UAH
Номер:
b72f430cfc774319a0bfda73f4490899
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-007699-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
678 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Профнастил 0,45мм 2*1,2м RALL6005 мат.
Труба профільна 40*40*6000
Труба профільна 40*20*6000
Примітки:
Житлово-експлуатаційна служба, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 12:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗФ (01)
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума678 600.00 UAH