-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кільце стінове бетонне, плита перекриття, люк бетонний код за Єдиним закупівельним словником 44110000-4 Конструкційні матеріали.
Оголошено тендер
17 782.22
UAH
Номер:
ae4bdcecee5e4cabb4fd92d06f05ec20
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-007395-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311659
-
Адреса:
82482, Україна, Львівська область, Моршин
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565)
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311659
-
Адреса:
82482, Україна, Львівська область, Моршин
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
17 782.22 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кільце стінове бетонне, плита перекриття, люк бетонний код за Єдиним закупівельним словником 44110000-4 Конструкційні матеріали.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 12:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума17 782.22 UAH