-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Активні тактичні навушники
Оголошено тендер
191 766.00
UAH
Номер:
3505d57d58d34f0aa2464b33c4ad7ed6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-007193-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109079
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109079
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
191 766.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Активні тактичні навушники
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовці
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 12:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:9800 - Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернівці
Сума191 766.00 UAH