-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профнастил та комплектуючі матеріали
Оголошено тендер
145 592.40
UAH
Номер:
dd6b456c0a914a1eb16d74bf0476992b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-006679-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
САНАТОРІЙ "ПРИКОРДОННИК- НЕМИРІВ" (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1487) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321630
-
Адреса:
81014, Україна, Львівська область, Немирів, Курортна, буд. 21
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
САНАТОРІЙ "ПРИКОРДОННИК- НЕМИРІВ" (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1487) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321630
-
Адреса:
81014, Україна, Львівська область, Немирів, Курортна, буд. 21
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
145 592.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Профнастил та комплектуючі матеріали
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 11:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Профнастил ПС-18
Кількість
328.6 метр квадратний
Період постачання
до 26.10.2026
Планка конька трикутна 2 м
Кількість
37 штука
Період постачання
до 26.10.2026
Вітрова планка 2 м
Кількість
43 штука
Період постачання
до 26.10.2026
Підринвова планка 2 м
Кількість
20 штука
Період постачання
до 26.10.2026
Плівка покрівельна (гідробар’єр)
Кількість
225 метр квадратний
Період постачання
до 26.10.2026
Саморіз покрівельний по дереву 4,8*35мм
Кількість
3250 штука
Період постачання
до 26.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума145 592.40 UAH