-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі для дому: Шафа для одягу 500х520х2000 Шафа для одягу 700х520х2000 Набір кухонних меблів 2400х600х1800 Шафа для одягу 590х600х2000 Шафа для одягу 1000х520х2300 Шафа для одягу 700х370х2100
Оголошено тендер
609 030.41
UAH
Номер:
4da8f9cf1ffd4ae6ae139584b653f231
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-006156-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998986
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ М'ЯСОЄДОВСЬКА, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998986
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ М'ЯСОЄДОВСЬКА, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
609 030.41 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Меблі для дому:
Шафа для одягу 500х520х2000
Шафа для одягу 700х520х2000
Набір кухонних меблів 2400х600х1800
Шафа для одягу 590х600х2000
Шафа для одягу 1000х520х2300
Шафа для одягу 700х370х2100
Примітки:
Відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 зі змінами та доповненнями.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39140000-5 Меблі для дому
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.09.2026 11:33
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
З метою забезпечення належних умов перебування пацієнтів, дотримання санітарно- гігієнічних норм та створення комфортних робочих місць для медичного персоналу
-
Дата публікації:
04.09.2026 11:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума609 030.41 UAH