• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Канати сталеві в асортименті

Оголошено тендер

53 140 960.47 UAH
Номер: 5359ef38fff6468fb87c66dbd15bba12
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-006143-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 53 140 960.47 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Канати сталеві в асортименті
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування: 04.09.2026 11:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума53 140 960.47 UAH