-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Змінно-запасні частини для малих катерів морської охорони з головними енергетичними установками на базі обладнання Volvo Penta (спецпризначення)
Оголошено тендер
495 689.40
UAH
Номер:
73366d9c46804df99183b0154da4a4b5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-005647-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321541
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321541
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
495 689.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Змінно-запасні частини для малих катерів морської охорони з головними енергетичними установками на базі обладнання Volvo Penta (спецпризначення)
Примітки:
Відповідно до ПКМУ від 02.03.2022 №178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану» ПДВ 0%.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35520000-5 Частини військових суден
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
04.09.2026 11:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Змінно-запасні частини для малих катерів морської охорони з головними енергетичними установками на базі обладнання Volvo Penta (спецпризначення) відповідно до умов ТД Замовника
Кількість
38 штука
Період постачання
до 30.11.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума495 689.40 UAH