-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (назва предмету закупівлі (товару) за номенклатурою: ДК 021:2015 – код 33696500-0 Лабораторні реактиви: НК 024:2023 - 37300 Множинна антибактеріальна мінімальна інгібіторна концентрація IVD (діагностика in vitro), набір/ НК 031:2024 - W0104080107 ТЕСТУВАННЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ЧУТЛИВОСТІ ГРАМ-НЕГАТИВНИХ МІКРООРГАНІЗМІВ – АВТОМАТИЗОВАНЕ; НК 024:2023 - 50419 Множинні аеробні грампозитивні бактерії, ізольований штам IVD (діагностика in vitro), набір/ НК 031:2024 - W0104010199 ЗНЕВОДНЕНІ ПОЖИВНІ СЕРЕДОВИЩА (DCM) – ІНШЕ; НК 024:2023 - 50413 Множинні анаеробні мікроорганізми, ізольований штам IVD (діагностика in vitro), набір/ НК 031:2024 - W0104010901 ГАЗОГЕНЕРАТОРНІ НАБОРИ; НК 024:2023 - 42653 Контрольний матеріал для створення атмосферних умов, IVD (діагностика in vitro)/ НК 031:2024 - W01040699 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ, СТАНДАРТИ, КАЛІБРАТОРИ, МІКРОБІОЛОГІЯ – ІНШЕ; НК 024:2023 - 50413 Множинні анаеробні мікроорганізми, ізольований штам IVD (діагностика in vitro), набір / НК 031:2024 - W0104010901 ГАЗОГЕНЕРАТОРНІ НАБОРИ; НК 024:2023 - 42302 Пеніцилин G мінімальна інгібувальна концентрація, IVD (діагностика in vitro) / НК 031:2024 - W0104080501 СИСТЕМИ МІНІМАЛЬНОЇ ІНГІБУЮЧОЇ КОНЦЕНТРАЦІЇ (MIC) – МЕТОДИ РОЗБАВЛЕННЯ (ВКЛ. E-TEST); НК 024:2023 - 38053 Ванкоміцин мінімальна інгібувальна концентрація IVD (діагностика in vitro)/ НК 031:2024 - W0104080501 СИСТЕМИ МІНІМАЛЬНОЇ ІНГІБУЮЧОЇ КОНЦЕНТРАЦІЇ (MIC) – МЕТОДИ РОЗБАВЛЕННЯ (ВКЛ. E-TEST); НК 024:2023 - 42709 Набір для фарбування за Грамом, IVD (діагностика in vitro)/ НК 031:2024 - W0104010804 БАРВНИКИ; НК 024:2023 - 58530 Бульйон для аеробних мікроорганізмів, живильне середовище IVD (діагностика in vitro)/ НК 031:2024 - W0104010504 ФЛАКОНИ ДЛЯ АВТОМАТИЗОВАНОГО КУЛЬТИВУВАННЯ КРОВІ
Оголошено тендер
423 613.00
UAH
Номер:
88cec5335b534336b8fcdee151551ee9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-004664-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01280527
-
Адреса:
49102, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ БЛИЖНЯ, будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01280527
-
Адреса:
49102, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ БЛИЖНЯ, будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
423 613.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні (назва предмету закупівлі (товару) за номенклатурою: ДК 021:2015 – код 33696500-0 Лабораторні реактиви: НК 024:2023 - 37300 Множинна антибактеріальна мінімальна інгібіторна концентрація IVD (діагностика in vitro), набір/ НК 031:2024 - W0104080107 ТЕСТУВАННЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ЧУТЛИВОСТІ ГРАМ-НЕГАТИВНИХ МІКРООРГАНІЗМІВ – АВТОМАТИЗОВАНЕ; НК 024:2023 - 50419 Множинні аеробні грампозитивні бактерії, ізольований штам IVD (діагностика in vitro), набір/ НК 031:2024 - W0104010199 ЗНЕВОДНЕНІ ПОЖИВНІ СЕРЕДОВИЩА (DCM) – ІНШЕ; НК 024:2023 - 50413 Множинні анаеробні мікроорганізми, ізольований штам IVD (діагностика in vitro), набір/ НК 031:2024 - W0104010901 ГАЗОГЕНЕРАТОРНІ НАБОРИ; НК 024:2023 - 42653 Контрольний матеріал для створення атмосферних умов, IVD (діагностика in vitro)/ НК 031:2024 - W01040699 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ, СТАНДАРТИ, КАЛІБРАТОРИ, МІКРОБІОЛОГІЯ – ІНШЕ; НК 024:2023 - 50413 Множинні анаеробні мікроорганізми, ізольований штам IVD (діагностика in vitro), набір / НК 031:2024 - W0104010901 ГАЗОГЕНЕРАТОРНІ НАБОРИ; НК 024:2023 - 42302 Пеніцилин G мінімальна інгібувальна концентрація, IVD (діагностика in vitro) / НК 031:2024 - W0104080501 СИСТЕМИ МІНІМАЛЬНОЇ ІНГІБУЮЧОЇ КОНЦЕНТРАЦІЇ (MIC) – МЕТОДИ РОЗБАВЛЕННЯ (ВКЛ. E-TEST); НК 024:2023 - 38053 Ванкоміцин мінімальна інгібувальна концентрація IVD (діагностика in vitro)/ НК 031:2024 - W0104080501 СИСТЕМИ МІНІМАЛЬНОЇ ІНГІБУЮЧОЇ КОНЦЕНТРАЦІЇ (MIC) – МЕТОДИ РОЗБАВЛЕННЯ (ВКЛ. E-TEST); НК 024:2023 - 42709 Набір для фарбування за Грамом, IVD (діагностика in vitro)/ НК 031:2024 - W0104010804 БАРВНИКИ; НК 024:2023 - 58530 Бульйон для аеробних мікроорганізмів, живильне середовище IVD (діагностика in vitro)/ НК 031:2024 - W0104010504 ФЛАКОНИ ДЛЯ АВТОМАТИЗОВАНОГО КУЛЬТИВУВАННЯ КРОВІ
Примітки:
НК 031:2024 - W0104080107 ТЕСТУВАННЯ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ЧУТЛИВОСТІ ГРАМ-НЕГАТИВНИХ МІКРООРГАНІЗМІВ –
АВТОМАТИЗОВАНЕ
W0104010199 ЗНЕВОДНЕНІ ПОЖИВНІ СЕРЕДОВИЩА (DCM) – ІНШЕ
W0104010901 ГАЗОГЕНЕРАТОРНІ НАБОРИ
W01040699 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ, СТАНДАРТИ, КАЛІБРАТОРИ, МІКРОБІОЛОГІЯ – ІНШЕ
W0104080501 СИСТЕМИ МІНІМАЛЬНОЇ ІНГІБУЮЧОЇ КОНЦЕНТРАЦІЇ (MIC) – МЕТОДИ РОЗБАВЛЕННЯ (ВКЛ. E-TEST)
W0104010804 БАРВНИКИ
W0104010504 ФЛАКОНИ ДЛЯ АВТОМАТИЗОВАНОГО КУЛЬТИВУВАННЯ КРОВІ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
04.09.2026 10:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума423 613.00 UAH