• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Світильники, прожектори та панелі

Оголошено тендер

437 236.02 UAH
Номер: 7df5c9af9ff34f15995ca97e1f5dbbde
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-004373-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 437 236.02 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Світильники, прожектори та панелі
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (у.о. Смагула Р.М.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Дата опублікування: 04.09.2026 10:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума437 236.02 UAH