-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фільтри в асортименті
Оголошено тендер
169 665.00
UAH
Номер:
837f8c07d70d426d8efc3a4cf223306a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-004240-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
169 665.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фільтри в асортименті
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Стаценко С.М.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
Дата опублікування:
04.09.2026 10:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума169 665.00 UAH