• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Оплата послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Ремонт генератора, Ремонт сідел акумулятора)

Оголошено тендер

14 040.00 UAH
Номер: a2a03c52a47246a0b28205daaf5ae1ba
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-002155-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради
Очікувана вартість: 14 040.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Оплата послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Ремонт генератора, Ремонт сідел акумулятора)
Примітки: Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол №139 від 01.09.2026 року. Категорія замовника - пункт 1 частина 3 стаття 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Тип процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями з урахуванням СОБЛИВОСТЕЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. №1178. Країною-походження товару не може бути Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 04.09.2026 09:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДодаткові кошти. Згідно рішення сесії Деражнянської міської ради про внесення змін до річного розпису Бюджету Деражнянської міської територіальної громади від 14.08.2026 р. №8, в т. ч. за рахунок економії додаткових коштів
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДеражня
Сума14 040.00 UAH