• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лічильники електроенергії

Оголошено тендер

958 569.60 UAH
Номер: 0a15bda7b85f42c4a4b075751283a55c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-002158-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 958 569.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лічильники електроенергії
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38550000-5 Лічильники
Дата опублікування: 04.09.2026 09:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума958 569.60 UAH