-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лист багатошаровий РС 6мм (полікарбонат)
Оголошено тендер
5 362 646.40
UAH
Номер:
124083154e8940bb9e6a527528d4d74b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-001328-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45462724
-
Адреса:
02092, Україна, Київська область, Київ, вул. Алмаатинська, 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45462724
-
Адреса:
02092, Україна, Київська область, Київ, вул. Алмаатинська, 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
5 362 646.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лист багатошаровий РС 6мм (полікарбонат)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44190000-8 Конструкційні матеріали різні
Дата опублікування:
04.09.2026 09:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 362 646.40 UAH