• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з надання доступу до електронної бібліотеки норматих документів ІДС ''Будстандарт''

Оголошено тендер

5 616.00 UAH
Номер: d7611946d84842eeacfcd4aa02bf9cd5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-000604-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР З БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ КОЛІЇ" АТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 5 616.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з надання доступу до електронної бібліотеки норматих документів ІДС ''Будстандарт''
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами даних
Дата опублікування: 04.09.2026 08:46
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 616.00 UAH