• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуга страхування від нещасного випадку водіїв або машиністів автомобільного та міського електричного транспорту

Оголошено тендер

622.58 UAH
Номер: 4e43b88036884c5b859cae9f46dcc6c3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-04-000371-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КП"Тернопільелектротранс"
Замовник: КП"Тернопільелектротранс"
Очікувана вартість: 622.58 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга страхування від нещасного випадку водіїв або машиністів автомобільного та міського електричного транспорту
Примітки: Закупівля відповідно до підпункту 19 пункту 13 постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022 р. «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування.» може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу, коли здійснюється закупівля послуг, пов’язаних із створенням або залученням фінансових інструментів, гарантій, кредитів або грантів, а також послуг, пов’язаних із створенням інструментів страхування, перестрахування та/або відшкодування збитків від воєнних ризиків торгових суден, задіяних у перевезенні українських експортних товарів, суден технічного флоту (спеціалізованих суден), на яких встановлені газопоршневі та/або газотурбінні установки, призначені для виробництва електричної енергії.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування: 04.09.2026 08:31

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуга страхування від нещасного випадку водіїв або машиністів автомобільного та міського електричного транспорту
Код ДК 021:2015: 66512100-3 Послуги зі страхування від нещасних випадків
Кількість 1 послуга
Період постачання до 29.08.2027

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума622.58 UAH