• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

ДК 021:2015 - 55320000-9 – Послуги з організації харчування

Оголошено тендер

2 453 648.36 UAH
Номер: f8f6a81900de42f6999cf37931a7c438
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-019143-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Черкаської міської ради Черкаської області
Замовник: Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Черкаської міської ради Черкаської області
Очікувана вартість: 2 453 648.36 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 55320000-9 – Послуги з організації харчування
Примітки: Укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару згідно з пп.6 п.13 Особливостей, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 (оскільки відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом за ідентифікатором закупівлі UA-2026-08-14-006399-a. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 03.09.2026 23:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСубвенцiя з державного бюджету мiсцевим бюджетам
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧеркаська
Сума1 659 790.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧеркаська
Сума793 858.30 UAH