• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Футболки з логотипом за кодом ДК 021:2015 - 18330000-1 Футболки та сорочки національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»

Оголошено тендер

42 120.00 UAH
Номер: 533642781fb1433ab6ab2d9b6e262150
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-019106-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Громадська організація «Відділення Національного олімпійського комітету України в Дніпропетровській області»
Замовник: Громадська організація «Відділення Національного олімпійського комітету України в Дніпропетровській області»
Очікувана вартість: 42 120.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Футболки з логотипом за кодом ДК 021:2015 - 18330000-1 Футболки та сорочки національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
Примітки: Тендерна пропозиція, ціна якої є вищою, ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів не приймається до розгляду
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочки
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 03.09.2026 23:30

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Футболки з логотипом
Код ДК 021:2015: 18331000-8 Футболки
Кількість 180 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти обласного бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:5062 - Підтримка спорту вищих досягнень та організацій, які здійснюють фізкультурно-спортивну діяльність в регіоні
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума42 120.00 UAH