• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015:33150000-6 "Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії" (Реабілітаційна бігова доріжка; Стельовий підйомник з рейковою системою по всьому периметру приміщення зі стропами; НК 024:2023: 61495 "Доріжка бігова з пневматичною підтримкою", 38129 "Система підіймання та перенесення пасажира повітряним шляхом")

Оголошено тендер

1 035 000.00 UAH
Номер: d3e3bc37b9dc41208376e3d926cb7819
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-018974-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7366
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А7366
Очікувана вартість: 1 035 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015:33150000-6 "Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії" (Реабілітаційна бігова доріжка; Стельовий підйомник з рейковою системою по всьому периметру приміщення зі стропами; НК 024:2023: 61495 "Доріжка бігова з пневматичною підтримкою", 38129 "Система підіймання та перенесення пасажира повітряним шляхом")
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 03.09.2026 22:23

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Реабілітаційна бігова доріжка
Код ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
Кількість 1 комплект
Період постачання (не задано)
Стельовий підйомник з рейковою системою по всьому периметру приміщення зі стропами
Код ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума1 035 000.00 UAH