-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Труни необбиті стандартні, розміром 2х0,7х0,4м
Оголошено тендер
149 700.00
UAH
Номер:
873a91e015b940dfbd95b980f50e8038
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-018804-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КП "Ритуальна служба міста Херсона" ХМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
34074693
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, пров. Гетьманський будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Ритуальна служба міста Херсона" ХМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
34074693
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, пров. Гетьманський будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
149 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Труни необбиті стандартні, розміром 2х0,7х0,4м
Примітки:
Затверджено протоколом від 31.08.2026 №68
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39296100-4 Труни
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
03.09.2026 21:35
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Для здійснення заходів до заходів Програми «Похоронна справа та утримання кладовищ Херсонської міської територіальної громади» на 2026-2028 роки, затвердженої розпорядженням начальника Херсонської міської військової адміністрації Херсонського району Херсонської області від 05.12.2025 №1016р, а саме надання послуг з поховання померлих громадян з числа одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян від поховання яких відмовились рідні, знайдених невпізнаних трупів, замовник прийняв рішення щодо здійснення закупівлі послуги ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різна (39296100-4 Труни) без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуги шляхом укладання договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель, відповідно до підпункту 2 пункту 13 Особливостей.
-
Дата публікації:
03.09.2026 21:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Труни необбиті стандартні, розміром 2х0,7х0,4м
Кількість
150 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума149 700.00 UAH