-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Кейтерингові послуги
Оголошено тендер
339 790.00
UAH
Номер:
c0090379d75d46d2bb26e8ffe81bc157
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-018633-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ДЕЛЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3 ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20566034
-
Адреса:
78442, Україна, Івано-Франківська область, смт Делятин, ВУЛИЦЯ АВІАЦІЙНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕЛЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3 ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20566034
-
Адреса:
78442, Україна, Івано-Франківська область, смт Делятин, ВУЛИЦЯ АВІАЦІЙНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
339 790.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.09.2026 20:56
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відсутність учасників аукціону при проведенні відкритих торгів з особливостями
-
Дата публікації:
03.09.2026 20:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Харчування учнів 1-4 класів
Кількість
1691 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Харчування учнів 5-11 класів
Кількість
3021 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписДержавний бюджет
Сума270 000.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписМісцевий бюджет
Сума69 790.00 UAH