• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Електрокардіограф планшетного типу NEO ECG S120» або еквівалент

Оголошено тендер

66 476.00 UAH
Номер: 766d18939ee149f180437e89a842d61e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-018403-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина А0873
Замовник: Військова частина А0873
Очікувана вартість: 66 476.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Електрокардіограф планшетного типу NEO ECG S120» або еквівалент
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 03.09.2026 20:07

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Електрокардіограф планшетного типу NEO ECG S120» або еквівалент
Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 30.11.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума66 476.00 UAH