-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технологічне обладнання для створення навчально-практичного центру сучасних харчових технологій, код відповідно до Єдиного закупівельного словника – ДК 021:2015 «39710000-2 Електричні побутові прилади»
Оголошено тендер
826 796.70
UAH
Номер:
7a140461d8834db0a1a14cbf5b0b1888
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-018368-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сновське вище професійне училище лісового господарства"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548788
-
Адреса:
15200, Україна, Чернігівська область, Сновськ, вулиця Бульварна, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Сновське вище професійне училище лісового господарства"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548788
-
Адреса:
15200, Україна, Чернігівська область, Сновськ, вулиця Бульварна, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
826 796.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технологічне обладнання для створення навчально-практичного центру сучасних харчових технологій, код відповідно до Єдиного закупівельного словника – ДК 021:2015 «39710000-2 Електричні побутові прилади»
Примітки:
- Закупівля здійснюється згідно з Рамковою угодою між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, яка ратифікована Законом україни від 06.06.2024 №3786-ІХ (закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility).
- Закупівля проводиться в рамках реалізації проєкту: «Створення навчально-практичного центру сучасних харчових технологій на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Сновське вище професійне училище лісового господарства», унікальний ідентифікатор проєкту DREAM-UA-101225-9C97B025, згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 05.06.2026р. № 883 «Про затвердження переліку закладів освіти, публічні інвестиційні проекти яких відібрані для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на модернізацію майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової перед вищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору у 2026 році».
- Закупівля співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility.
- Захід (крок), передбачений Планом України, у рамках якого здійснюється закупівля: обладнання для створення навчально-практичного центру сучасних харчових технологій.
- Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.09.2026 19:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти спеціального фонду (кошти отримані як плата за послуги (КПКВК 0611091))
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСновськ
Сума82 679.67 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти спеціального фонду (інші надходження спеціального фонду: виконання заходів щодо реалізації публічного інвестиційного проекту на модернізацію майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (КПКВК 0611222))
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1222 - Виконання заходів щодо реалізації публічного інвестиційного проекту на модернізацію майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору за рахунок субвенції з
державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяСновськ
Сума744 117.03 UAH