-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Твердопаливний котел у комплекті (код ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Оголошено тендер
1 792 690.00
UAH
Номер:
0aa79a5b0c834c4a9c289f2fa707ce17
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-018342-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, ПЛОЩА ГЕНЕРАЛА ГРИГОРЕНКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, ПЛОЩА ГЕНЕРАЛА ГРИГОРЕНКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 792 690.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Твердопаливний котел у комплекті (код ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.09.2026 19:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Твердопаливний котел у комплекті (код ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Кількість
5 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума1 792 690.00 UAH