-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Лінія роздачі ( ДК 021:2015 – 39310000-8 – Обладнання для закладів громадського харчування)
Оголошено тендер
196 000.00
UAH
Номер:
26d2302adb154d28995a3d6a37365929
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-018267-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Ліцей № 34 міста Житомира
×
-
Код ЄДРПОУ:
22059229
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, м. Житомир, вул. Івана Мазепи,18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліцей № 34 міста Житомира
×
-
Код ЄДРПОУ:
22059229
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, м. Житомир, вул. Івана Мазепи,18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
196 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лінія роздачі ( ДК 021:2015 – 39310000-8 – Обладнання для закладів громадського харчування)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.09.2026 19:35
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
З метою організації закупівлі за предметом Лінія роздачі ( ДК 021:2015 – 39310000-8 – Обладнання для закладів громадського харчування), враховуючи те, що відкриті торги (UA-2026-08-09-000520-a) відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції, замовник має право, згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей, укладати прямий договір, якщо відкриті торги було відмінено через відсутність жодної тендерної пропозиції коли предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також проєкт договору не відрізняються від тендерної документації за попередніми відкритими торгами
-
Дата публікації:
03.09.2026 19:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Лінія роздачі ( ДК 021:2015 – 39310000-8 – Обладнання для закладів громадського харчування)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЖитомир
Сума196 000.00 UAH