-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
Бензин А-95 (Євро 5), талон
Оголошено тендер
96 000.00
UAH
Номер:
0de9d3cd5ca6456b8d6049c2df9b2dd7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-018183-a
Тип процедури:
Запит (ціни) пропозицій
Закупівельник:
КП "Водоканал-сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36979181
-
Адреса:
48201, Україна, Тернопільська область, Гусятин, вул. Цехова,78
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП "Водоканал-сервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36979181
-
Адреса:
48201, Україна, Тернопільська область, Гусятин, вул. Цехова,78
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
96 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95 (Євро 5), талон
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.09.2026 19:16
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Замовники, визначені пунктами 1—3 частини першої статті 2 Закону, зокрема централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, і замовники, визначені пунктом 4 частини першої статті 2 Закону, здійснюють закупівлі товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 1 млн. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 5 млн. гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному пунктом 12-1 цих особливостей або розділом “Порядок проведення процедури закупівлі” цих особливостей, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 (Офіційний вісник України, 2020 р., № 75, ст. 2407), із урахуванням положень, визначених цими особливостями, та/або в порядку, передбаченому пунктом 8 цих особливостей
-
Дата публікації:
03.09.2026 19:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95 (Євро 5), талон
Кількість
1200 літр
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяГусятинська
Сума96 000.00 UAH