-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації шкільного харчування учнів (Код ДК 021:2015 (CPV): 55510000-8 – Послуги їдалень)
Оголошено тендер
1 338 455.00
UAH
Номер:
59dffba125f24e4e96697b4460f6c24a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-018198-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
БОРИСЛАВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22401797
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, ВУЛ.ТРУСКАВЕЦЬКА, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
БОРИСЛАВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 БОРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДРОГОБИЦЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22401797
-
Адреса:
82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, ВУЛ.ТРУСКАВЕЦЬКА, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 338 455.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації шкільного харчування учнів (Код ДК 021:2015 (CPV): 55510000-8 – Послуги їдалень)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.09.2026 19:19
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
21.08.2026р. було оголошено проведення відкритих торгів (оголошення UA-2026-08-21-013080-a). На участь у торгах не було подано жодної тендерної пропозиції, у зв’язку з чим електронною системою закупівель відкриті торги були відмінені автоматично. У замовника залишається подальша потреба у здійсненні закупівлі за предметом: «Послуги з організації шкільного харчування учнів (Код ДК 021:2015 (CPV): 55510000-8 – Послуги їдалень) »З врахуванням викладеного, було прийнято рішення згідно з положеннями підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснити закупівлю за предметом: «Послуги з організації шкільного харчування учнів (Код ДК 021:2015 (CPV): 55510000-8 – Послуги їдалень) » шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі послуг.
-
Дата публікації:
03.09.2026 19:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації шкільного харчування учнів (Код ДК 021:2015 (CPV): 55510000-8 – Послуги їдалень)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяБориславська
Сума940 620.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБориславська
Сума397 835.00 UAH