• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Навчальне обладнання

Оголошено тендер

316 146.00 UAH
Номер: 65d44e5659304881830cb2913c8e0fc5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-017856-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ"
Очікувана вартість: 316 146.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Навчальне обладнання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 03.09.2026 18:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпеціальний фонд, кошти благодійної фінансової допомоги, інші не заборонені законодавством джерела фінансування.
Сума316 146.00 UAH