• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування учнів Делятинського ліцею №2 Делятинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»).

Оголошено тендер

1 146 300.00 UAH
Номер: 45558212f2a542c8bde89bf7f006f134
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-017823-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕЛЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ′ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
Замовник: ДЕЛЯТИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ОБ′ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
Очікувана вартість: 1 146 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації гарячого харчування учнів Делятинського ліцею №2 Делятинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»).
Примітки: Фінансування послуг здійснюється за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти та коштів місцевого бюджету відповідно до Рішення Делятинської селищної ради №2772-70/2026 від 26.08.2026 року. Кошти субвенції використовуються відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2024 року № 1456, зі змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2025 року № 961, від 25 вересня 2025 року № 1211, від 29 грудня 2025 року № 1753, від 25 березня 2026 року № 400, від 20 травня 2026 року № 640 та від 01 липня 2026 року № 869.У разі організації харчування шляхом надання послуг з харчування (аутсорсинг або кейтеринг) використання коштів субвенції та оплата відповідної частини вартості послуг здійснюються в обсязі, порядку та на умовах, визначених Порядком та умовами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2024 року № 1456, з урахуванням усіх змін, внесених зазначеними постановами Кабінету Міністрів України. Операції з надання послуг з харчування учнів звільняються від оподаткування ПДВ відповідно до підпункту «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України та Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 №116
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 03.09.2026 18:02
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів Делятинського ліцею №2 Делятинської селищної ради
Код ДК 021:2015: 55321000-6 Послуги з готування їжі
Кількість 6930 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів Делятинський ліцей №2 Делятинської селищної ради
Код ДК 021:2015: 55321000-6 Послуги з готування їжі
Кількість 9834 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів (пільгових категорій), які відвідують групи продовженого дня Делятинського ліцею №2 Делятинської селищної ради
Код ДК 021:2015: 55321000-6 Послуги з готування їжі
Кількість 702 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписФінансування за рахунок коштів субвенції з державного бюджету здійснюється на забезпечення харчуванням учнів 1–4 та 5–11 класів Делятинського ліцею №2 Делятинської селищної ради : КЕКВ 2230 «Продукти харчування»; ТПКВКМБ 1021; КПК 2211360 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти»
Код класифікації видатківКПК-2026:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума936 540.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСпівфінансування за рахунок коштів місцевого бюджету відповідно до Рішення сесії Делятинської селищної ради №2772-70/2026 від 26.08.2026 року здійснюється на забезпечення харчуванням учнів 1–4 та 5–11 класів Делятинського ліцею №2 Делятинської селищної ради: КЕКВ 2230 «Продукти харчування»; ТПКВКМБ 1021
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяДелятин
Сума209 760.00 UAH