• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електронне обладнання

Оголошено тендер

11 419 671.24 UAH
Номер: 0ba8261c87684ead9f262fbe22a01c69
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-017680-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛМКП "ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: ЛМКП "ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 11 419 671.24 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електронне обладнання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнання
Дата опублікування: 03.09.2026 17:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума11 419 671.24 UAH