• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Автоцистерни пожежні важкого класу всюдихідні з цистерною не менше 5000 літрів

Оголошено тендер

185 601 000.00 UAH
Номер: a58f86598fbd47478d211e79b38fd1b0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-017642-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Замовник: Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Очікувана вартість: 185 601 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автоцистерни пожежні важкого класу всюдихідні з цистерною не менше 5000 літрів
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 03.09.2026 17:34

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Автоцистерни пожежні важкого класу всюдихідні з цистерною не менше 5000 літрів
Код ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Кількість 10 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума185 601 000.00 UAH