-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 44210000-5 — Конструкції та їх частини (Первинне (мобільне) укриття)
Оголошено тендер
4 887 983.21
UAH
Номер:
435752a92b82478ab75900f0dc78620f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-017667-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396727
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, селище міського типу Пісочин, вул.Беліменків ім., будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396727
-
Контактна особа:
Тягнибок Іван 0997925628 i0997925628@gmail.com
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, селище міського типу Пісочин, вул.Беліменків ім., будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
4 887 983.21 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 44210000-5 — Конструкції та їх частини (Первинне (мобільне) укриття)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
03.09.2026 17:37
Дата модифікації:
03.09.2026 17:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8110 - Заходи із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій та наслідків стихійного лиха
Адміністративно-територіальна класифікаціяПісочинська
Сума4 887 983.21 UAH