-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Електричні котли (код 44620000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено тендер
279 216.00
UAH
Номер:
54969d67a21e44579020c852201d8956
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-017500-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ АДМІНІСТРАТИВНИМИ БУДИНКАМИ УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26252302
-
Адреса:
01009, Україна, Київська область, Київ, Банкова, 6-8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ АДМІНІСТРАТИВНИМИ БУДИНКАМИ УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ АПАРАТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26252302
-
Адреса:
01009, Україна, Київська область, Київ, Банкова, 6-8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
279 216.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електричні котли (код 44620000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Примітки:
Закупівля здійснюєтьсябез застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.09.2026 17:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти Державного бюджету України
Код класифікації видатківКПК-2020:0111020 - Обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності Верховної Ради України
Сума279 216.00 UAH