-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 473,08 мм
Оголошено тендер
7 726 320.00
UAH
Номер:
2f723b72420e48c3b7600a6912c798cf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-017267-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
7 726 320.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Труби обсадні безшовні або електрозварні із зовнішнім діаметром 473,08 мм
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Попов О.В.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування:
03.09.2026 17:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Труба обсадна 473,08 х 11,05 мм К55 ВTС або BC
×
-
УКТ ЗЕД:
7304299000 --- зовнішнім діаметром понад 406,4 мм
Кількість
44.1 тонна
Період постачання
до 31.03.2027
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума7 726 320.00 UAH