• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 32230000-4 – Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (ІР відеокамера – 32232000-8)

Оголошено тендер

34 560.00 UAH
Номер: 3e052f0b57fa49419692bfe0024de073
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-017072-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Очікувана вартість: 34 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 32230000-4 – Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм (ІР відеокамера – 32232000-8)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 03.09.2026 16:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума34 560.00 UAH