• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мітоксантрон 20 мг

Оголошено тендер

319 074.45 UAH
Номер: ce1065ca94ad409fbbea93c1e61d71ba
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-016927-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 319 074.45 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мітоксантрон 20 мг
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
МНН: mitoxantrone Mitoxantrone
Дата опублікування: 03.09.2026 16:49

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Мітоксантрон 20 мг
Код ДК 021:2015: 33652100-6 Антинеопластичні засоби
Кількість 189 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301400 - Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру
Сума319 074.45 UAH