• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 31150000-2 «Баласти для розрядних ламп чи трубок» (Джерело живлення постійного струму, сумісне з електролізною установкою з виробництва гіпохлориту натрію «Selcoperm SES 2000 Electrochlorinator»)

Оголошено тендер

1 012 198.80 UAH
Номер: 9b5c18c521f24ac2b16ac57e6919c5e5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-016654-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал"
Замовник: Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал"
Очікувана вартість: 1 012 198.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 31150000-2 «Баласти для розрядних ламп чи трубок» (Джерело живлення постійного струму, сумісне з електролізною установкою з виробництва гіпохлориту натрію «Selcoperm SES 2000 Electrochlorinator»)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
Дата опублікування: 03.09.2026 16:39

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Джерело живлення постійного струму, сумісне з електролізною установкою з виробництва гіпохлориту натрію «Selcoperm SES 2000 Electrochlorinator»
Код ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 012 198.80 UAH