-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту зовнішньої мережі гарячого водопостачання від ТК6 до ТК8 (аварійна ділянка) ___________* м. Вінниця.
Оголошено тендер
247 876.98
UAH
Номер:
3f8121c3c7974c568f0172d276be1973
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-016884-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ВІННИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08320218
-
Адреса:
21015, Україна, Вінницька область, місто ВІННИЦЯ, вулиця СТРІЛЕЦЬКА, будинок 87
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ВІННИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08320218
-
Адреса:
21015, Україна, Вінницька область, місто ВІННИЦЯ, вулиця СТРІЛЕЦЬКА, будинок 87
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
247 876.98 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту зовнішньої мережі гарячого водопостачання від ТК6 до ТК8 (аварійна ділянка) ___________* м. Вінниця.
Примітки:
* Примітки:
- Застереження: безпосередня інформація (відомості) про місцезнаходження, адреси та/або місце розташування об'єктів будівництва, інших об’єктів, відносно яких виконуються роботи та/або надаються послуги, або куди постачаються товари приховані в планах, оголошеннях, тендерних документаціях, протоколах, договорах, додатках до договорів, додаткових угодах та в інших документах, що оприлюднюються для вільного доступу, оскільки така інформація (відомості) є чутливою, та такою, що може загрожувати національній/громадській безпеці та порядку, може призвести до загрози життю та здоров'ю людей, або створити умови для диверсій чи терористичних актів, загрожує безпеці об’єктів критичної інфраструктури (підстава: п. 3(8) Прикінцевих та перехідних положень Закону, п. п. 4, 18, 27 Особливостей).
Очікувана вартість предмета закупівлі зазначається в річному плані закупівель з урахуванням податку на додану вартість у разі, коли операція з постачання такого предмета закупівлі (товарів, робіт, послуг) підлягає оподаткуванню податком на додану вартість відповідно до законодавства.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 16:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
1.1. Поточний ремонт зовнішньої мережі гарячого водопостачання від ТК6 до ТК8 (аварійна ділянка) __________* м. Вінниця». * Примітки: - Застереження: безпосередня інформація (відомості) про місцезнаходження, адреси та/або місце розташування об'єктів будівництва, інших об’єктів, відносно яких виконуються роботи та/або надаються послуги, або куди постачаються товари приховані в планах, оголошеннях, тендерних документаціях, протоколах, договорах, додатках до договорів, додаткових угодах та в інших документах, що оприлюднюються для вільного доступу, оскільки така інформація (відомості) є чутливою, та такою, що може загрожувати національній/громадській безпеці та порядку, може призвести до загрози життю та здоров'ю людей, або створити умови для диверсій чи терористичних актів, загрожує безпеці об’єктів критичної інфраструктури (підстава: п. 3(8) Прикінцевих та перехідних положень Закону, п. п. 4, 18, 27 Особливостей).
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписФінансування закупівлі здійснюється за бюджетні кошти (плата за товари/роботи/послуги). Фонд оплати – загальний, спеціальний, спеціальний (субвенція).
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума247 876.98 UAH